Soru ve Cevap

9 yorum

 1. Kur’an’ın sayısal yapısıyla ilgili, cevaplanmasını istediğiniz soruları buraya yorum olarak yazabilirsiniz. Bütün sorularınız cevaplanacaktır. Beğendiğimiz soruları yukarıdaki listeye ekleyerek Soru-Cevap arşivini geliştireceğiz. Katkılarınızı bekliyoruz.

 2. Bu güzel çalışman sayesinde kuran-ı kerim herkes tarafından daha anlaşılır olacak. Bütün dünyaya ışık olsun. Emeğine sağlık. Sen nasıl bir gelişme bekliyorsun. Nasıl bir ses gelecek merakla bekliyorum.

  • Desteğin için teşekkürler Ayten ablacım
   Konu biraz ağır, herkes tarafından anlaşılması zor. Akademik seviyede anlaşılmasını çok arzu ediyorum.
   Nasıl bir gelişme olacak? Bu Web sitesine hep beraber göstereceğimiz ilgiyle alakalı. Ne kadar çok paylaşırsak ve diğer insanlarında paylaşmasını sağlarsak, o kadar çok dikkat çekecektir.
   Konu Üniversitelere ulaştığında çalışma başarıya ulaşmış olacaktır.
   Hayırlısı diyorum.

 3. Emeğinize sağlık. Kur’an’ı eğmeden, bükmeden; paradigmamıza uydurmak için eklemeden, çıkarmadan, O’nu olduğu gibi kabul edip anlamaya yönelik bir sistem oluşturma anlamındaki güzel çaba ve çalışmanızı kutluyorum.

 4. Emeğine yuregine sağlık, bütün çalışmalarına yakından tanık olan bir insan olarak kendi adıma minnettarım. Ben Kuranı Kerim sorgusuz mucize kitap olduğunu kabul eden böyle bir ispata ne gerek var zaten ben direkt kutsal ve mucize kitap olduğuna inanıyorum derken bana bu konuda sorgulamanın ve bunun dayanağının nasıl bir mucizeye işaret ettiğini gece gündüz demeden yaptığın çalışmayla ve sonucunda ortaya koyduğun eserle gösterdin. Yaşadığımız dünyada bilimsel çalışmaların ne kadar önemli olduğunu Kuranı Kerim’in gunumuze kadar nasıl korunduğunu korunacağını ifade ettin. Yaptığın bu çalışmanın insanlık için çok önemli olduğuna inanıyorum. Seninle gurur duyuyorum zekana sağlık.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*